Gołębie pocztowe - ...pasja od zawsze !

PZHGP ODDZIAŁ MIELEC - 0442! - to brzmi dumnie -:)!

Witam:)

Z tego co mi wiadomo w ostatnich dniach Oddziałowi Mielec został przydzielony oficjalny numer przez PZHGP! Brawo! Długo na to czekano - ale wreszcie się udało - Mielec może poszczycić się swoim oddziałem!

 Oddział Mielec ma numer 0442!!

Do inforamcji zainteresowanych: W niedzielę 20 stycznia o godz. 10.00 w sali Urzędu Miasta Mielec (aula na dole -  tam gdzie ostatnio) odbędzie się zebranie sekcji Mielec. Celem zebrania będzie wybór delegatów z naszej sekcji, którzy będa ją reprezentować na szczeblu nowego oddziału! Obecność wszystkich członków, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do oddziału Mielec obowiązkowa.

PS.

Jak wiadomo do Naszego oddziału przystąpiły 3 nowe sekcje - Baranów Sandomierski, Kolbuszowa i Nowa DĘBA! W związku z tym chciałbym Wam przedstawić jednego z "nowych" hodowców którzy przyłączyli się do oddziału Mielec! To mój serdeczny kolega, z którym od jakiegoś czasu mocno się zaprzyjaźniłem!

http://wieslaw442.bloog.pl  - oto jego stronka, dopiero zaczyna (w pisaniu blooga oczywiście he he), ale to ambitny człowiek i hodowca, który wkłada w swoją pasję wiele pracy i zaangażowania, poza tym w oddziale Tarnobrzeg odnosił od lat już bardzo dobre wyniki lotowe, ... i wiem, że będzie twardym przeciwnikiem w szeregach oddziału Mielec!..... i łatwo skóry nie sprzeda he he

Prawda Wiesiek?!?

Sami zobaczcie czym dysponuje, i jeśli możecie zachęćcie Go do dalszej pracy nad stronką pozytywnymi wpisami (np. w Księdze Gosci i komentarzach)!?, ..... ja już to uczyniłem, bo chęć rozwijania się w dobrym kierunku - zawsze zasługuje na pomoc i pochwałę!!

Trzymam za Niego kciuki....że jego stronka znajdzie uznanie w Waszych oczach .....a licznik odwiedzin szybko szarpnie w górę:)

Tak, że do roboty Kolego i stronke rozbuduj jak najszybciej, żebym się nie musiał za Ciebie wstydzić-:) he he - ................JESTEM DOBREJ MYŚLI!

Pozdro

Marcin